Web Tasarım

ÖZEL CMS WEB SİTESİ

Özel CMS

Web sitenizi sık sık değiştirmeniz gerekiyorsa, statik bir web sitesi yerine bir CMS web sitesi düşünmelisiniz. Bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) Web Sitesi, sizin veya ortaklarınızın / çalışanlarınızın bir şifre ile güvence altına alınmış bir yönetim panelinden web sitenize içerik eklemelerine ve düzenlemelerine olanak tanır. Bu sistemler yararlıdır, çünkü yeni sayfalar eklemek veya sitenizin içeriğini düzenlemek veya silmek için HTML eğitimine gereksiniminiz yoktur.Biz Ne Yapıyoruz

Bir web sitesi veya web tabanlı sistem için özel olarak uyarlanmış bir çözüme ihtiyaç duyan müşteriler için özel CMS platformları oluşturuyoruz. Özel CMS Hizmetlerimizle birlikte sunduğumuz kayda değer avantajlardan bazıları şunlardır:


PROJENIN KAPSAMINA GÖRE TAM TESLIMATLAR

KAPSAMLI CMS UYGULAMASI VE DESTEĞI

SON DERECE ÖLÇEKLENEBILIR CMS ÇÖZÜMLERI

UYGUN MALIYETLE EN IYI TEKNOLOJI

WEB SITENIZI OPTIMIZE EDILMIŞ VE SEO DOSTU TUTUN

ADANMIŞ VE DENEYIMLI PROJE YÖNETICISI


Bizim CMS'in Özellikleri

Kullanımı kolay İçerik yönetim sistemi (CMS), aşağıdakiler de dahil olmak üzere web sitenizin içeriğini oluşturmanıza, düzenlemenize ve yayınlamanıza izin verebilir:
Web sitesinin metnini, bağlantıları güncelleyin

Sınırsız Sayfa Yönetimi

Fotoğraf Galerisi

Ürün katalogları

Web sitesi afişleri ve grafikleri

Güvenli girişler

Bağlantılar ve menü yönetimi

Basit HTML Editörü

Blog

SEO dostu yapı

Sosyal medya entegrasyonu

Google Map entegrasyonuProfesyonel Hizmetlerimiz

Şablon Geliştirme

Sana, sitenizi oluşturmada mükemmel, SEO dostu, çapraz platform ve standartlara uygun temellerden oluşan bir piksel vereceğiz.

Özel CMS Programlama

Özel bir uygulama geliştirmek veya bizim henüz dahil etmediğimiz bir özellik geliştirmek istiyorsanız, sizin için bunu hazırlayalım.

Site Geçişleri

Sitenizi bizim CMS' mize taşımak istiyor musunuz? Bizimle iletişime geçin beraber başlayalım veya takımınızın süreci hızlandırmasına yardımcı olun.
Hemen Projenizi Hayata

Geçirin …


We will help you to achieve your goals and to grow your business.


Bir Teklif Alın