Kütahya Web Tasarım

TIKLAMA BAŞINA ÖDEME

Tıklama Başı Ödeme Nedir?

TBÖ , tıklama başı ödeme yöntemini, reklamverenlerin reklamlarından her biri tıklandığında bir ücret ödeyecekleri internet pazarlama modelidir. Esasen, bu, bu ziyaretleri organik olarak “kazanma” çabalarından ziyade sitenize yapılan ziyaretleri satın almanın bir yoludur.
Arama motoru reklamcılığı, PPC’nin en popüler formlarından biridir.Reklamverenlere birisi, iş teklifleriyle alâkalı bir anahtar kelimeyi aradığında, arama motorunun sponsorlu bağlantılarına reklam yerleşimi için teklif vermesine olanak tanır.r business offering.
TBÖ Yönetimi

Google AdWords ve Bing Ads gibi platformlar, işletmeniz için önemlidir. Tıklama başına ödemeli pazarlama (PPC) uzmanlığımızla, hesaplarınızı bir üst düzeye taşımaya yardımcı olabiliriz. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış stratejiyi ve raporlamayı özelleştiririz.
Hedefinizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve yönlendirmeyi, yatırımın geri dönüşünü en üst düzeye çıkarmak, potansiyel müşteri sayısını artırmak veya marka bilinirliğini artırmak gibi.
We provide the support and guidance you require to accomplish your goal, be it maximizing return on investment, increasing leads, or driving brand awareness.Tıklama Başına Ödeme Hizmetlerimiz


TBÖ Denetimleri

TBÖ Denetim süreci, denetim amacını, kapsama alanını ve veri analizine kadar olan yolları anlamaya başlar.


Bing Reklamcılık

Bing'in reklam ajansı ekibimiz Bing'in popüler PPC platformundan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için gereken eğitim ve uzmanlığa sahiptir.Sosyal Reklamcılık

SEO, hedef kitlenizi hedeflenen istenen eyleme yönlendiren ücretli sosyal kampanyalarda size yardımcı olabilir.


Görüntülü Reklamcılık

Görüntülü reklamlarınız, daha önce hizmetinize veya ürününüze ilgi göstermiş bir kitleyi hedefleyecektir.Google Reklamları

Bizi kullanmak başka bir tam zamanlı çalışanı işe almak için ek bir ücret ödemeden, tam zamanlı bir AdWords uzmanının yararına olur.


Yeniden Pazarlama ve Yeniden Amaçlama

Web sitenizi ziyaret etmeye hazır olan kişilere, yatırım getirisini artırın ve dönüşümleri artırın.


Tıklama başı ödeme kampanyamızın kısa süreci:

Tıklama başı tıklama başına ödeme (TBÖ) yönetim hizmetimiz aşağıdaki bileşenleri içerir:

  • TBÖ arama ağı kampanyası stratejisi
  • Anahtar kelime araştırma ve seçimi
  • Reklam yaratıcı geliştirme
  • Kampanya kurulumu
  • Teklif yönetimi ve YG izleme
  • Açılış sayfası optimizasyonu ve geliştirilmesi
  • Kampanya yönetimi ve analiziTeslimatlar

Kampanyanızın anahtar kelime tercihi ve metin seçimi ile ilgili başarısı konusunda aylık olarak rapor verir ve ödediğiniz anahtar kelimeler için organik olarak nerede sıraladığınızın bilincinde bir sıralama raporu hazırlarız. Ayrıca, raporu inceledikten sonra, ekibinizin üyeleriyle kampanyanızın ilerleme durumunu, yönünü ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak için bir saatlik bir görüşme yapacağız.

Projenizi Hemen Hayata

Geçirin


Hedeflerinize ulaşmanız ve işinizi büyütmeniz için size yardımcı olacağız.


Bir Teklif Alın